03.04.2012

"BIG BLUE" by Berenika Czarnota. KONKURS!

W kalendarzu już od kilku dni wiosna, za oknem kwiecień-plecień, a w sercach pewnie już tęsknota za latem i wakacjami. Jeśli wakacje, to może by tak zainwestować w aktywny wypoczynek... np. surfing nad Atlantykiem...? Moje pierwsze skojarzenie z surfingiem to oczywiście opalenizna, wiatr we włosach, pianka i wieeeeeelki błękit. Drugie- najnowsza kolekcja Bereniki Czarnoty "Big Blue", która będzie miała swoją premierę podczas tygodnia mody w Łodzi (20 kwietnia).
Inspiracją dla kolekcji była surferka, która podróżuje po świecie w poszukiwaniu idealnej fali (zapewniam, że projektantka z własnego doświadczenia wie, czego surferce w walizce potrzeba). Berenika stworzyła przepiękne swetry, luźne sukienki z delikatnych dzianin, wełniane płaszcze, a wszystko wygodne i uniwersalne, utrzymane w barwach morza, piasku i zachodzącego słońca. Myślę, że coś dla siebie wybierze każda dziewczyna, nawet ta, która z surfingu najlepiej lubi kąpiel w pianie we własnej wannie.
Ja miałam przyjemność przetestować jeden ze sweterów:-) Wy możecie wygrać różową bluzę. Stwórzcie ilustrację inspirowaną surfingiem. Technika dowolna, liczy się kreatywność i pomysł:-) Ilustracje przysyłajcie do 15go kwietnia na adres joannaa20@poczta.onet.pl. Będą też 2 nagrody pocieszenia- wejściówki na pokaz Bereniki.A oto nagroda:-)


więcej na www.berenikaczarnota.com

12 komentarzy:

 1. Link do Twojego konkursu jest już u nas na stronie, pozdrawiamy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiamy jej projekty! Rewelacyjne swetry.

  OdpowiedzUsuń
 3. zdjęcia z plaży przeeeboskie! neony <3

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny ten szary sweter <3

  buzi buzi

  OdpowiedzUsuń
 5. ostatnie zdjęcie, to po lewej - AA! *.*

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy7/4/12 13:37

  całkiem niedawno miałam wrażenie, że Cię widzę na skrzyżowaniu Hallera z Powstańców Ślaskich.
  po chwili, jednak upewniłam się , ze to Ty. wyróżniasz sie nie tylko strojem, jesteś pewna siebie.podziwiam.

  pozdrawiam, Beata ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Beata: mieszkam w okolicy:-) dziękuję i do zobaczenia:-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Swetry rzeczywiscie swietne!

  OdpowiedzUsuń